Sznurek polerski 50

Dostępność: Proszę zapytaj o dostępność produktu
Cena BRUTTO: 107,10 zł 107.10
Cena netto: 87,07 zł
ilość ROL
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MITCHELL
Kod produktu: SP50

Opis

15 metrów na rolce
 
Firma Majmasz jest przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Mitchell specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości sznurków i taśm ścierno-polerskich. Niewątpliwie zasadniczą ich zaletą jest niezrywalność i nie strzępienie się. Dzięki czemu można stosować
je także w tych miejscach gdzie dotarcie innymi narzędziami jest niemożliwe. Dlatego są one idealnym i niezbędnym uzupełnieniem zestawu narzędzi mechaników, ślusarzy, grawerów i majsterkowiczów na całym świecie.
Zastosowanie produktów firmy Mitchell jest ogromne. W przemyśle odzieżowym sznurki i taśmy ścierne i polerskie niezbędne są do szlifowania, powiększania i polerowania otworów, szczelin i rowków np. w płytkach ściegowych, prowadnikach nici, chwytaczach, stopkach, ząbkach, i innych.
 
Firma Mitchell produkuje sznurki w grubościach od 0,31 do 3,81 mm oraz taśmy w szerokościach od 1,59 d~ 6,35 mm.
Sznurki i taśmy firmy Mitchell są nawijane na rolki po 15 m.
 
Wyróżnione zostały trzy rodzaje pokryć sznurków i taśm w zależności od ich przeznaczenia.
  • ALUMINUM OXIDE: Pokrycie tlenkiem glinu (aluminium) - twarde, wytrzymałe o najdłuższym okresie użytkowania powierzchni ściernej, które idealnie nadają się do szlifowania powierzchni utwardzanych.
  • SILICONE CARBIDE: Pokrycie węglikiem krzemu- twarde i ostre powierzchnie ścierające używane do nieżelaznych materiałów taki jak: aluminium, mosiądz, brąz, magnez, tytan, jak również do gumy, plastiku, drewna itp.
  • CROCUS: Pokrycie nadtlenkiem żelaza - cząsteczki tlenku żelaza powoduję istotne polerowanie. Mogą być używane w drugiej fazie równocześnie z SILICONE CARBIDE i ALUMINUM OXIDE aby wypolerować szlifowane powierzchnie i nadać im idealną gładkość.
Posiadamy na miejscu pełen asortyment produktów firmy Mitchell.

Firma Majmasz zaprasza do współpracy hurtowników i sklepy z materiałami ściernymi, technicznymi jak i zakłady ślusarskie i zakłady mechaniki precyzyjnej, mechaników maszyn oraz Wszystkich zainteresowanych produktami amerykańskiej firmy Mitchell.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl